FRA DET NESTE STEGET TIL DET NESTE NIVÅET

Før du bestemmer deg om hvilken alpinstøvel du skal ha neste gang, du skylder deg selv å besøke en av våre 24 steder. 

Evaluer vårt store utvalg av alpinstøvler, vår personlige og kunnskapsrike stab, og opplev vår anerkjente skanner for såler. 

alpinstøvler er en langsiktig investering for din generelle skiopplevelse - vi her for å utdanne deg vedrørende din beslutning. Kom og opplev hva du har gått glipp av.

Aspen, Colorado

Åpningstider

Mon - Sun: 8:00am - 7:00pm 

Kontakt Oss

(970) 925-9235
aspen@surefoot.com 

 

apen.jpg

Beaver Creek, Colorado

Åpningstider

Mon. - Sun. 8:00 -18:00

Kontakt Oss

(970) 949-4545
beavercreek@surefoot.com
Manager: Spencer Stern 


beaver_creek_final.jpg

BreckenRidge, Colorado

Åpningstider

Mon-Sun: 8:30am - 8:00pm

Kontakt Oss

(970) 453-4966
breckenridge@surefoot.com
Manager: Oliver Holmes 

breckenridge_final.png

Canyons, Utah

Åpningstider

Mon - Sun: 8:00 - 18:00 

Kontakt Oss

(435) 615-2218
canyons@surefoot.com
Manager: Ted Cobleigh

canyons_final.jpg

Copper Mountain, Colorado

Åpningstider

Mon - Sun: 8:00 - 18:00

Kontakt Oss

(970) 968-1728
copper@surefoot.com
Manager: Jeremiah Hughes 

copper.jpg

Courchevel

Åpningstider

Mon-Sun: 9:00 to 12:00 & 15:00 to 19:00

Kontakt Oss

+33 (0) 479 23 4746
courchevel@surefoot.com
Manager: Herve Lemouzy

courchevel_final.jpg

Crans Montana, Switzerland

Åpningstider

Mandag - Fredag: 9:00-12:00
& 15:00 - 19:00

Kontakt Oss

PH +41 (0) 274 80 3310
crans@surefoot.com

   Lørdag – Søndag: 9:00 - 19:00 

Deer Valley, Utah

Åpningstider

Mon -Sun: 8:00 - 18:00

Kontakt Oss

(435) 649-8554
deervalley@surefoot.com
Manager: Tom Nutting

deer_valley_final.jpg

Keystone, Colorado

Åpningstider

Mon-Sun: 8:00 - 17:00


Kontakt Oss

(970) 468-6466
keystone@surefoot.com 
Manager: Allan Matthes

keystone_final.jpg

Killington, Vermont

Åpningstider

Fri- Sun: 9:00am - 5:00pm

Kontakt Oss

(802) 422-BOOT (2668)
killington@surefoot.com
Manager: Jesse Becker

killington_final.jpg

London, England

Åpningstider

Tues-Sat:10:00 to 18:00
Sun: 11:00-17:00
*Please call for appointment

Kontakt Oss

+44 (0) 207 736 9217
london@surefoot.com
Manager: Chris Lowe

 

 

london.jpg

Mammoth Mountain, California

Åpningstider

Mon -Sun: 8:00 - 18:00

Kontakt Oss

(760) 924-8333
mammoth@surefoot.com
Manager: Todd Koenig 

mammoth_final.jpg

New York City

Åpningstider

Mon-Sat: 10am - 7pm
Sun: 11am - 7pm

Kontakt Oss

(212) 472-7171
newyorkcity@surefoot.com
Manager: Tyler Cataldo 

new_york_city.jpg

Oslo

Åpningstider

Mandag - Fredag: 10:00 - 18:00


                        

lørdag: 10:00 - 16:00


Kontakt Oss

+47 (0) 22 44 21 12
oslo@surefoot.com
Manager: Pål Undrum

oslo.jpg

Park City, Utah

Åpningstider

Mon-Sun: 8:00 - 18:00

Kontakt Oss

(435) 649-6016
parkcity@surefoot.com
Manager: Steve Owen

park_city.jpg

Santa Monica, California

Åpningstider

Mon-Sun: 10:00 - 18:00


 

Kontakt Oss

(310) 828-3331
santamonica@surefoot.com
Manager: Kevin Linehan

SantaMonicaCourtyard.jpg

Snowmass, Colorado

Åpningstider

Mon- Sun: 8am-6pm

Kontakt Oss

(970) 923-2131
snowmass@surefoot.com

snowmass.jpg

SQUAW Valley, California

Åpningstider

Mon-Sun: 8:30am - 6:00pm 

Kontakt Oss

(530) 581-2421
squaw@surefoot.com
Manager: Jeff Pratt

squaw_final.jpg

Steamboat Springs, Colorado

Åpningstider

Mon- Sun: 8:00am - 6:00pm

Kontakt Oss

(970) 879-1119
steamboat@surefoot.com
Manager: Kyle Ballinghoff

steamboat.jpg

Sun Valley, Idaho

Åpningstider

Mon - Sun: 8am-6pm 

Kontakt Oss

(208) 725-0099
sunvalley@surefoot.com
Manager: Keith Battista

sun_valley_final.jpg

VAil, Colorado

Åpningstider

Mon – Sun: 8:00am - 7:00pm

Kontakt Oss

(970) 476-8890
vail@surefoot.com
Manager: Charlie Holmes 

vail.jpg

Val D'lsere

Åpningstider

Mon - Sun: 8:30-12:00; 15:00-19:00

Kontakt Oss

+33 (0) 479 09 7660
valdisere@surefoot.com
Manager: Mark Wilkinson

 

valdisere_final.jpg

Verbier, Switzerland

Åpningstider

Mandag - Søndag: 8:30 - 12:00 & 14:30 - 19:00

Lørdag – Søndag: 8:30 - 19:00

Kontakt Oss

+41 (0) 277 71 9920
verbier@surefoot.com
Manager: Christoph Rigert

 

verbier_final.jpg

Whistler, Britisk Columbia

Åpningstider

Mon-Sun: 8:00am - 8:00pm

Kontakt Oss

(604) 938-1663
whistler@surefoot.com
Manager: Sam McDonald

 

Whistler_Surefoot